Skanowanie 3D / Modelowanie / Druk 3D

Scanning and modeling banner

Oferujemy profesjonalne usługi skanowania każdego obiektu od małych elementów przez samochody i maszyny przemysłowe aż po całe budynki i obszary otwarte, a także ludzi. Dysponujemy pełnym wachlarzem technik takich jak skanowanie laserowe, światło strukturalne i fotogrametria, dzięki czemu jesteśmy w stanie odwzorować każdą skalę i każdy materiał, nawet te najbardziej problematyczne jak szkło i metale o wysokim stopniu połysku. Możemy stworzyć skan z bardzo dokładnym odwzorowaniem kolorów i tekstury obiektu co jest szczególnie ważne m.in. przy digitalizacji zbiorów muzealnych, w filmie i w produkcji gier.

Zeskanowane obiekty możemy przygotować do różnych zastosowań. Możemy zoptymalizować modele pod różne silniki graficzne takie jak Unity czy Unreal lub przesłać cały surowy skan obiektu, lub chmurę punktów. Na podstawie skanów możemy również stworzyć modele do druku 3D.

Mamy bardzo duże doświadczenie w skanowaniu różnymi technikami 3D. Stworzyliśmy własny fotogrametryczny skaner, złożony z 160 zsynchronizowanych kamer, odtwarzający sylwetki całych postaci. Posiadamy również flagowe skanery najlepszych światowych producentów takich jak FARO i Shining 3D.

Pracujemy na terenie całego kraju oraz jesteśmy w stanie wykonać zlecenia wymagające wyjazdów zagranicznych. Mniejsze obiekty można też wysłać na nasz adres, co zmniejszy koszty skanowania.

Jak zamówić usługę skanowania 3D?

 • Skontaktuj się z nami

  Zadzwoń lub napisz mail, możesz też użyć formularza kontaktowego (w formularzu uwzględnij parametry skanowanego obiektu takie jak: typ, materiał, ilość lub po prostu dołącz zdjęcia obiektów co pomoże nam dokładnie wycenić pracę)

 • Wycena skanowania

  Na podstawie przesłanych danych wyceniamy usługę skanowania i przesyłamy mailowo. Skontaktujemy się jeśli będziemy potrzebowali większej ilości informacji.

 • Decyzja o współpracy

  Po podjęciu decyzji od razu przystępujemy do działania — ustalamy szczegóły logistyczne i termin skanowania.

 • Skanowanie i postprodukcja

  Wykonujemy skan a następnie przygotowujemy go według ustalonych wcześniej parametrów.

 • Przesłanie skanu i płatność

  Przesyłamy skan drogą elektroniczną. Można też odebrać skan osobiście w naszej siedzibie.

FAQs